Logotyp av Svenska Mäklarhuset Ale & Lilla Edet
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Ale & Lilla Edet

Storgatan 18

Lilla Edet Centrum, Lilla Edets kommun

Visa på karta

875 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    62 m²
    Våning
    3 av 4, hiss finns
    Avgift
    4 489 kr/mån
    Driftkostnad
    3 800 kr/år

Byggår
1988
Förening
HSB BRF Lustgården i Lilla Edet
Energiklass
D
Pris/m²
14 113 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
På tredje våningen med hiss erbjuds nu en bostadsrätt i väl omhändertaget skick om välplanerade 62 kvm. Rymliga sociala ytor och praktiskt arbetskök. Ett stort sovrum med hel garderobsvägg samt en rymlig klädkammare i direkt anslutning till hallen. Balkong i söderläge med utsikt över innergården ger extra förlängning av vardagsrummet under sommarhalvåret. Här bor man centralt och endast ett stenkast ifrån all den närservice man kan tänkas behöva till vardags, skola, barnomsorg samt buss-kommunikationer som enkelt tar dig både till Trollhättan och Lödöse station på under 30 minuter. Varmt välkommen att anmäla ditt intresse till ansvarig mäklare redan idag.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Lustgården i Lilla Edet

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling