Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

Lågtrycksgatan 9

Länsmansgården, Göteborgs kommun

Visa på karta

1 345 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    63,7 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 097 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Byggår
1965
Förening
HSB BRF Vintergatan i Göteborg
Energiklass
E
Pris/m²
21 115 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna renoverade 2:a. Bostaden erbjuder ett stilrent kök, helkaklat badrum, stort vardagsrum, sovrum med goda förvaringsmöjligheter via garderober samt balkong i soligt läge. Här bor ni med närhet till servicebutiker och goda kommunikationer som enkelt tar er till Göteborgs innerstad. Stabil förening med god ekonomi.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Vintergatan i Göteborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling