1/17

1 750 000 kr
1 875 000 kr-7 %
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
2 rum
Boarea
55,5 m²
Våning
1 av 5, hiss finns
Avgift
5 250 kr/mån
Driftkostnad
5 400 kr/år
Uteplats
Hiss
Ca 3 meter i takhöjd // Snabbt tillträde // Stora fönsterpartier // Uteplats // Öppen planlösning //Bra pendlarläge // Centralt