Borttagen den 13 maj 2026

Strålgatan 19 har troligtvis blivit såld

Strålgatan 19

Kungsholmen - Lilla Essingen, Stockholms kommun

3 570 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
40 m²
Byggår
1938

Avgift
3 137 kr/mån
Driftkostnad
1 050 kr/år
Pris/m²
89 250 kr/m²

Kontakta mäklaren

Jonatan WernerWiderlöv Kungsholmen
Jonatan Werner

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad