Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Avesta
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Avesta

Stationsgatan 35B

Krylbo, Avesta kommun

Visa på karta

130 000 kr

200 000 kr-35 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    56 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 352 kr/mån

Byggår
1944
Förening
BRF Vasa
Pris/m²
2 321 kr/m²
Balkong
Med bra läge vid stationsparken och med närhet till Dalälven finns denna rymliga tvåa. I absolut närhet finns järnvägsknuten Avesta-Krylbo, cafe och resturang. Välkommen att anmäla intresse för visning
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Vasa

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling