Logotyp av LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Karlshamn

Rådhusgatan 15

Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun

Visa på karta

1 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    56 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns
    Avgift
    4 585 kr/mån
    Driftkostnad
    3 768 kr/år

Byggår
2017
Förening
BRF Rådhusgatan 15
Energiklass
C
Pris/m²
24 911 kr/m²
Premium
Hiss
Varmt välkommen till Rådhusgatan 15 och denna härliga och trivsamma tvåa på hela 56 kvm som byggdes ny så sent som 2017. Lägenheten har precis det man behöver och det bästa är förutom dess genomgående höga standard att man har tillgång till hiss och det ligger bara ett kvarter från torget med handel och service. Förutom det erbjuder lägenheten med sitt höga läge även en mycket trivsam utsikt över Karlshamns takåsar. Med sin moderna planlösning med generös hall, öppen och social planlösning med vardagsrum och kök samt sovrum med förvaring och ett snyggt kaklat badrum, går det inta att göra det mycket bättre. Ta chansen och upplev denna lägenhet på plats! Försprångsvisning kan erbjudas, kontakta ansvarig mäklare för aktuell prisbild och status.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Rådhusgatan 15

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling