Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Lodjursstråket 1

Karlastaden, Göteborgs kommun

Visa på karta

3 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    45,5 m²
    Våning
    30 av 73, hiss finns
    Avgift
    4 548 kr/mån

Byggår
2023
Förening
BRF Karlatornet 1:2
Energiklass
D
Pris/m²
74 615 kr/m²
Premium
Hiss
Ta hissen upp till våning trettio så möts ni av denna underbara lägenhet där nuvarande ägare verkligen satt sin prägel på bostaden i härliga kulörer. Från bostadens golv - till tak fönster ser man en blomstrande natur. Bostadens planlösning är verkligen något alldeles extra med öppet mellan kök och vardagsrum där både matplats och lounge-hörna har sina gedigna platser. Detta är en bostad som man verkligen får en fin känsla utav. Vänligen hör av er till ansvarig fastighetsmäklare Jesper Rindmo för frågor eller visningsbokningar.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Karlatornet 1:2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling