Logotyp av Mäklarringen Järfälla
Logotyp av Mäklarringen Järfälla

Rondellen 10

Kallhäll Centrum, Järfälla kommun

Visa på karta

1 490 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    58 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 301 kr/mån
    Driftkostnad
    1 200 kr/år

Byggår
1953
Förening
HSB:s BRF Rondellen i Järfälla
Energiklass
F
Pris/m²
25 690 kr/m²
Premium
Balkong
KONTAKTA ANSVARIG MÄKLARE FÖR ATT BOKA VISNINGSTID! Välkommen till denna charmiga tvåa – bara ett stenkast från Kallhälls pendeltågsstation! På 58 smakfulla kvadratmeter kan du skapa ditt perfekta hem. Belägen en halv trappa upp, bjuder lägenheten på strålande ljus tack vare fönster i fler väderstreck och med utsikt över grönska. Här finns ett rymligt lättmöblerat vardagsrum, som går att dela av till ett till rum, som leder ut till en underbar balkong, där du kan njuta av lata dagar. Vill du veta mer om denna bostad? För mer information och anmälan till visning klickar du på knappen ”Läs mer hos mäklaren”
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB:s BRF Rondellen i Järfälla

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling