Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Vallhöjdsvägen 25

Kallfors, Södertälje kommun

Visa på karta

2 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    52 m²
    Avgift
    4 318 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Byggår
2023
Förening
BRF Kallfors Höjder 4
Energiklass
B
Pris/m²
46 058 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
I trivsamma och populära Kallfors Höjder finns det nu möjlighet att bli ägare av en ljus och välplanerad 2:a på Vallhöjdsvägen 25! Fördelat på 52 kvadrat presenteras ett modernt och välutrustat kök som ligger i öppen planlösning med vardagsrummet, ett väl tilltaget sovrum med goda förvaringsmöjligheter, genomgående parkettgolv, stora fina fönster i två väderstreck samt ett stort helkaklat badrum med egen tvättavdelning. Lägenhetens absoluta höjdpunkt är den stora balkongen i bästa västläge med sol från förmiddag till kväll, helt utan insyn och fantastisk utsikt över Kallfors golfbana, med plats för allt som önskas. Ett välplanerat och trivsamt hem där det bara är att flytta in och lätt att trivas! Här bor ni i ett lugnt, trivsamt och attraktivt område med Kallfors Golfbana och Kallfors gård som närmaste granne, perfekt för den golfintresserade med perfekt utsikt från höjden där husen står. I närheten finns också fina naturområden, busshållplats, lekplats m.m. En kort bilväg bort har ni Järna Centrum med allt dess utbud och även tåget som tar er till Stockholm. Detta är en plats för alla, där naturen tillför trivsel och harmoni, samt bjuder in till en aktiv livsstil om önskas.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Kallfors Höjder 4

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling