Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västervik

Lysingsvägen 3B

Johannesdal, Västerviks kommun

Visa på karta

450 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    55 m²
    Våning
    1 av 3
    Avgift
    4 116 kr/mån
    Driftkostnad
    3 084 kr/år

Byggår
1950
Förening
BRF Trollholmen
Energiklass
D
Pris/m²
8 182 kr/m²
Premium
Balkong
Varmt välkommen på visning utav denna välplanerade och trivsamma 2:a i Johannesdal. En ljus lägenhet om 55 kvm med sobra färgval, belägen endast en halvtrappa upp, med balkong i härligt läge för eftermiddags- och kvällssol. I bostaden har dessutom elen bytts ut och renoverats, ny tvättmaskin och torktumlare 2025, kyl och frys (Side-by-side) från 2024 och induktions-spis 2021. Här bor du i en välplanerad och ljus genomgångslägenhet med ett rymligt kök där du får plats med matbord och en månadsavgift om 4 373:-/mån, inkl el, uppvärmning och vatten. I området finner du matbutik, restaurang/pub samt Lysingsbadet camping med fina badmöjligheter, upplevelsebad och mycket mer. Till centrum har du cirka 1,8 kilometer.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Trollholmen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling