Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Torrängsgatan 16

Järvastaden, Solna kommun

Visa på karta

3 090 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    50 m²
    Våning
    3, hiss finns
    Avgift
    3 630 kr/mån

Pris/m²
61 800 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Med balkong i nordväst finner ni denna 2:a med öppen planlösning och härliga sällskapsytor i trevliga kvarter.