Logotyp av Fastighetsbyrån Solna
Logotyp av Fastighetsbyrån Solna

Järva Skjutbaneväg 27

Järvastaden, Solna kommun

Visa på karta

2 795 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    46,5 m²
    Våning
    2, hiss finns
    Avgift
    2 929 kr/mån
    Driftkostnad
    2 544 kr/år

Byggår
2023
Förening
BRF Linnéan i Järvastaden
Energiklass
C
Pris/m²
60 108 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
ACCEPTERAT PRIS! Välkommen till denna nyproducerade och utmärkt planerade tvåa med balkong och riktigt bra förvaringsmöjligheter. Lägenheten präglas av en genomgående hög standard med snygga och stilrena materialval. Den allmänna interiören består av vita väggar och vitpigmenterad mattlackad ekparkett genomgående i hela lägenheten bortsett från hallen som försetts med ett praktiskt klinkergolv. Stilsäkert och modernt kök från Marbodal med gråa köksluckor och svarta handtag samt vitvaror från Siemens. Öppen planlösningen mellan kök och vardagsrum som ger gott om plats för umgänge samtidigt som de stora fönsterpartierna ger ett härligt ljusinsläpp. I anslutning till vardagsrummet ligger balkongen. Badrum med ljusgrå klinkergolv och vita helkaklade väggar samt spotlights i tak. Badrummet är utrustat med kombimaskin med en praktisk arbetsbänk ovanpå, wc, dusch, tvättställ med kommod, spegelskåp, samt väggskåp för extra förvaring. Sovrum med gott om plats för både dubbelsäng och sängbord. Till lägenheten hör ett förråd. Inflytt juni 2023. Kontakta fastighetsmäklare Laziz Khalmatov 0707570303 vid intresse!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Linnéan i Järvastaden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling