Borttagen före visning

Ymers Gata 19A har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Ymers Gata 19A

Hyllie, Malmö kommun

2 195 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
55,3 m²
Balkong
Ja
Byggår
2020

Avgift
3 525 kr/mån
Pris/m²
39 693 kr/m²

Kontakta mäklaren

Anni JohanssonCroisette Fastighetsförmedling
Anni Johansson

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad