Borttagen den 12 maj 2026

Huvudstalundsvägen 10 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Huvudstalundsvägen 10

Huvudsta - Ingenting, Solna kommun

4 395 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
73 m²
Byggår
2002

Avgift
4 738 kr/mån
Driftkostnad
4 400 kr/år
Pris/m²
60 205 kr/m²

Kontakta mäklaren

Sofia AnderssonNotar
Sofia Andersson
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad