Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

Backadalen 24

Hisings Backa, Göteborgs kommun

Visa på karta

1 798 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    46 m²
    Våning
    3, hiss finns
    Avgift
    4 759 kr/mån

Byggår
2023
Förening
Riksbyggen BRF Mårbacka i Göteborg
Energiklass
B
Pris/m²
39 087 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till Backadalen 24 och denna moderna tvårummaren med välplanerad planlösning och stor inglasad balkong! Bostaden fördelas på hall, vardagsrum med öppen planlösning till köket samt utgång till balkongen. Vidare har du ett helkaklat badrum med tvättsektion samt ett rymligt sovrum. Här bor du i ett nybyggt område med närhet till både natur och kommunikationer. Perfekt för dig som vill ha ett modernt och bekvämt boende med hög standard! Kontakta mäklaren vid intresse redan idag!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Mårbacka i Göteborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling