Logotyp av Ernst Mäklarvillan AB
Logotyp av Ernst Mäklarvillan AB

Krikonslingan 6C

Hemmeslövsstrand, Båstads kommun

Visa på karta

1 895 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    58,3 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 875 kr/mån
    Driftkostnad
    13 392 kr/år

Byggår
2022
Förening
BRF Hedens Trädgård
Pris/m²
32 504 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Här erbjuds ett modernt och välplanerat boende med hög standard, stilrena materialval och en härlig balkong samt två uteplatser. Bostaden har en öppen planlösning mellan det eleganta köket och det rymliga vardagsrummet, vilket skapar en social och inbjudande atmosfär. De stora fönsterpartierna ger ett generöst ljusinsläpp och förstärker känslan av rymd. Sovrummet är rofyllt och har gott om förvaring i platsbyggda garderober. Badrummet är helkaklat och utrustat med tvättmöjligheter för extra bekvämlighet. Den trivsamma balkongen blir en perfekt plats för morgonkaffet eller avkopplande stunder i solen. Dessutom finns det två mysiga uteplats på markplan för ytterligare möjligheter till utomhusvistelse. Det ingår också ett förråd om 2,2 kvm. Lägenheten är byggd år 2022, har en avgift på 4 875 kr/mån och ett pris på 1 895 000 kr. Detta en fantastisk möjlighet att förvärva en modern och bekväm bostad i ett lugnt och naturnära område. Här bor du med närhet till service, kommunikationer, havet och vackra grönområden – perfekt för dig som söker livskvalitet i vardagen! Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Hedens Trädgård

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling