Logotyp av Bjurfors Hässleholm
Logotyp av Bjurfors Hässleholm

Lindgatan 3

Hässleholms kommun

Visa på karta

325 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    48 m²
    Våning
    3, hiss finns ej
    Avgift
    4 800 kr/mån
    Driftkostnad
    5 376 kr/år

Byggår
1952
Förening
BRF Valrossen nr 1
Pris/m²
6 771 kr/m²
På Lindgatan 3 i Vinslöv finner du denna ljusa och välplanerade vindsvåning om två rum och kök. Bostaden präglas av en öppen och luftig planlösning där kök och vardagsrum smälter samman och skapar en trivsam social yta. Lägenheten har genomgått en större renovering med nytt kök från 2022 i stilren design och med moderna materialval. Sovrummet är rymligt med plats för både säng och förvaring, och i anslutning finns en praktisk förvaringsutrymme/klädkammare. Här bor du med närhet till centrum, tågstation och service – ett bekvämt och charmigt boende med karaktär.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Valrossen nr 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling