Logotyp av Svenska Mäklarhuset Johanneshov
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Johanneshov

Thunbergsgatan 26

Hammarbyhöjden, Johanneshov, Stockholms kommun

Visa på karta

2 695 000 kr

2 495 000 kr+8 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    41 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 270 kr/mån

Byggår
1938
Förening
BRF Vattenspindeln 2
Energiklass
F
Pris/m²
65 732 kr/m²
Balkong
Välkommen till Thunbergsgatan 26 och denna trevliga tvårummare tillhörandes en förening som ligger i framkant med stora renoveringar. Bostaden har ett rymligt vardagsrum, en trevlig balkong ett nyrenoverat/stambytt badrum från 2023, ett rymligt kök, Mysigt sovrum och en välkomnande hall med gott om förvaringsmöjligheter. Helt klart ett hem att trivas i!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Vattenspindeln 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling