Borttagen den 12 maj 2026

Hammarby allé 127, 2 tr har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Hammarby allé 127, 2 tr

Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun

3 895 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
48 m²
Byggår
2003

Avgift
4 288 kr/mån
Driftkostnad
7 800 kr/år
Pris/m²
81 146 kr/m²

Kontakta mäklaren

Mattias NäsströmSödermäklarna
Mattias Näsström

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad