Logotyp av Mäklarringen Botkyrka/Salem
Logotyp av Mäklarringen Botkyrka/Salem

Timotejvägen 12 6tr

Hallunda - Norsborg, Botkyrka kommun

Visa på karta

1 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    58,5 m²
    Avgift
    5 818 kr/mån
    Driftkostnad
    4 000 kr/år

Byggår
1972
Förening
HSB BRF Timotejen i Norsborg
Pris/m²
23 846 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna välplanerade och ljusa tvåa! Bostaden har ett ljust och trevligt kök med utgång till balkong, stamrenoverat badrum, rymligt sovrum och stort vardagsrum. Här bor man med gångavstånd till fina promenadvägar, kommunikationer såsom t-bana och buss samt till Hallunda centrum. Vi ses på visningen. Vill du veta mer om denna bostad? För mer information och anmälan till visning klickar du på knappen ”Läs mer hos mäklaren”
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Timotejen i Norsborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling