Logotyp av Bjurfors Västerås
Logotyp av Bjurfors Västerås

Lövboåsvägen 3

Hallstahammar, Hallstahammars kommun

Visa på karta

525 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    65 m²
    Våning
    3 av 4, hiss finns
    Avgift
    5 293 kr/mån

Byggår
1952
Förening
HSB BRF Vänligheten i Hallstahammar
Energiklass
F
Pris/m²
8 077 kr/m²
Balkong
Hiss
Hjärtligt välkomna till denna hemtrevliga 2:a om 65kvm. Lägenheten karaktäriseras av väldisponerade ytor och härligt ljusinsläpp. Utöver detta påträffas ett väl tilltaget vardagsrum med utgång till balkong, praktiskt kök med goda förvaringsmöjligheter, rogivande sovrum samt ett välplanerat badrum. Stabil bostadsrättsförening med välskött fastighet samt god ekonomi. Attraktivt läge i Hallstahammar med närservice och allmänna kommunikationer inom bekvämt gångavstånd och centrum endast några minuter bort. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Vänligheten i Hallstahammar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling