Logotyp av Mäklarcentrum
Logotyp av Mäklarcentrum

Norra Skjutbanegatan 20C

HAGA, Västerås kommun

Visa på karta

895 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    59,6 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 297 kr/mån
    Driftkostnad
    8 968 kr/år

Byggår
1966
Förening
BRF Västhaga nr 12
Energiklass
E
Pris/m²
15 017 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna smakfulla och välplanerade tvårummare i populära Haga – ett hem som kombinerar funktionalitet med en varm och inbjudande känsla. Lägenheten är i genomgående fint skick med harmoniska färgval och en planlösning som passar såväl vardag som umgänge. Föreningen är stabil och erbjuder bekvämligheter som tvättstuga, gym, bastu och solarium. Här bor du i ett omtyckt område med närhet till stadskärnan, goda kommunikationer, serviceutbud och fina grönområden – ett hem att trivas i länge
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av Mäklarcentrum

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Västhaga nr 12

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling