Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje
Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje

Carin Bååts gata 75A

Glasberga Sjöstad, Södertälje kommun

Visa på karta

1 550 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    54,5 m²
    Avgift
    4 854 kr/mån

Byggår
2014
Förening
BRF BoKlok Strandallén
Energiklass
E
Pris/m²
28 440 kr/m²
Uteplats
Hiss
På Carin Bååts gata 75A presenteras en fräsch 2:a med gavelläge om ca 54,5 kvm i populära Glasberga. Bostaden är välplanerad med modern och öppen planlösning. Genomgående fina ytskikt. Uteplats i sydväst läge. Närhet till fina naturområden, motorväg, kommunikationer, Ica Maxi och Biltema.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF BoKlok Strandallén

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling