Logotyp av HusmanHagberg Kristianstad
Logotyp av HusmanHagberg Kristianstad

Näsbychaussén 21A

Gamla Näsby, Kristianstads kommun

Visa på karta

560 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    52 m²
    Våning
    3 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    3 949 kr/mån
    Driftkostnad
    2 500 kr/år

Byggår
1954
Förening
Riksbyggen BRF Boken i Kristianstad
Energiklass
D
Pris/m²
10 769 kr/m²
Premium
Balkong
Nu finns chansen att förvärva denna nyrenoverade lägenheten i omtyckte Brf Boken. Här har man närhet till matbutiker, Kristianstads centrum, högskolan, badriket och promenadstråk. Lägenheten ligger belägrad på tredje våningen och erbjuder hall, kök, vardagsrum, badrum, sovrum och balkong. Lägenheten har genomgått en heltäckande renovering 2022 med smakfulla färgval och material där allt har bytts ut och moderniserats. Detta är ett perfekt boende för dig som söker något nytt och fräscht med ett centralt läge och bra bussförbindelser. Varmt välkommen att boka en personlig visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Boken i Kristianstad

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling