Borttagen den 13 maj 2026
Trädgårdsvägen 6A har troligtvis blivit såld
Trädgårdsvägen 6A
Frösön, Östersunds kommun
1 275 000 kr
- Bostadstyp
- Lägenhet
- Upplåtelseform
- Bostadsrätt
- Antal rum
- 2 rum
- Boarea
- 72 m²
- Byggår
- 1950
- Avgift
- 4 681 kr/mån
- Driftkostnad
- 3 156 kr/år
- Pris/m²
- 17 708 kr/m²
Senaste sökning
Vill du göra en ny sökning?
Sök bostad