Borttagen den 13 maj 2026

Sveavägen 5b har troligtvis blivit såld

Sveavägen 5b

Fagersta, Fagersta kommun

250 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
53,5 m²
Byggår
1954

Avgift
3 908 kr/mån
Driftkostnad
2 400 kr/år
Pris/m²
4 673 kr/m²

Kontakta mäklaren

Caroline WestbergSvensk Fastighetsförmedling Fagersta
Caroline Westberg

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad