Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Bratteråsgatan

Eriksberg, Göteborgs kommun

Visa på karta

2 645 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    47 m²
    Våning
    1, hiss finns
    Avgift
    3 481 kr/mån

Pris/m²
56 277 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Välkommen till denna mysiga tvåa i Silveraxet med mysig balkong mot gården – din nya drömbostad i hjärtat av Eriksberg, där stadens puls möter den lugna närheten till vattnet.