Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs
Logotyp av Fastighetsbyrån Bollnäs

Olof Johanssons väg 29B

Edsbyn, Ovanåkers kommun

Visa på karta

350 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    57 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 211 kr/mån

Förening
BRF Gärdet nr 2
Energiklass
D
Pris/m²
6 140 kr/m²
Välkommen till en charmig 2 rok-bostadsrätt i centrala Edsbyn! Denna trivsamma lägenhet på Olof Johanssons Väg 29B ligger på första våningen och erbjuder närhet till affärer, skolor och kommunikationer. Lägenheten har en smart planlösning med en rymlig hall och gott om förvaring. Köket är ljust och har vitrinskåp samt är det förberett för diskmaskin. Det luftiga vardagsrummet har parkettgolv och utgång till balkong, och sovrummet rymmer enkelt en dubbelsäng och övrig möbel. Duschrummet är renoverat med våtrumsmatta på väggar och golv. Bra förvaring och vikbara duschväggar ger extra rymd. Till bostaden hör tre förråd, och föreningen har nyligen bytt till 3-glasfönster och renoverat tvättstugan i källarplan. Perfekt boende för dig som vill ha ett bekvämt och centralt läge på första våningen. Välkommen med din intresseanmälan redan idag!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Gärdet nr 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling