Logotyp av Fastighetsbyrån Fagersta
Logotyp av Fastighetsbyrån Fagersta

Sturevägen 12 A

Centrum, Fagersta kommun

Visa på karta

165 000 kr

185 000 kr-11 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    61 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 854 kr/mån

Förening
BRF Smältaren
Energiklass
D
Pris/m²
2 705 kr/m²
Balkong
Ljus och trevlig tvåa på gaveln med fint burspråk i vardagsrummet. Tredje våningen med balkong mot innergården. Kaklat badrum med egen tvättmaskin. Nära till centrum med affärer samt Norra station med täta avgångar mot både Västerås och Ludvika.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Smältaren

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling