Logotyp av Fastighetsbyrån Sandviken
Logotyp av Fastighetsbyrån Sandviken

Bollvägen 11A

Centralt, Sandvikens kommun

Visa på karta

595 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    52 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 091 kr/mån

Byggår
1945
Förening
Riksbyggen BRF Hjortronet
Energiklass
E
Pris/m²
11 442 kr/m²
Balkong
Kommande försäljning av hemtrevlig tvåa med stor inglasad balkong. Lägenheten är ljus och genomgående välhållen med en väldisponerad planlösning. Charmigt kök med ny kombinerad kyl/frys och plats för matgrupp. Generöst vardagsrum med utgång till inglasad balkong. Badrum med ny duschkabin och egen tvättmaskin. Här bor du med ett lugn och centralt läge bara ett stenkast från Sandvikens mataffärer och butiker men ändå med närhet till promenadstråk och motionsspår. Välkommen att anmäla ditt intresse!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Hjortronet

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling