Logotyp av Fastighetsbyrån Knivsta
Logotyp av Fastighetsbyrån Knivsta

Södervägen 13B

Centralt, Knivsta kommun

Visa på karta

1 645 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    57,7 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 132 kr/mån
    Driftkostnad
    8 200 kr/år

Byggår
1960
Förening
BRF Stenbacken
Energiklass
D
Pris/m²
28 510 kr/m²
Premium
Balkong
Välplanerad 2:a på våning 3/3 med inglasad balkong i västerläge och fönster i tre väderstreck. Endast någon minuts promenad till affärer, tågstationen, skola, dagis och sjön Walloxen med badplats. Optimalt pendlarläge till såväl Uppsala som Stockholm och Arlanda. Bokade visningar, kontakta ansvarig mäklare för att boka din tid.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Stenbacken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling