Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping
Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping

Nanolfsvägen 16C

Centralt, Finspångs kommun

Visa på karta

395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    51 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    5 394 kr/mån
    Driftkostnad
    3 000 kr/år

Förening
HSB BRF Treklövern i Finspång
Energiklass
F
Pris/m²
7 745 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till Nanolfsvägen 16C! Endast en halvtrappa upp finns denna fina lägenhet om 2 rum och kök med 51 välplanerade kvadratmeter och härlig balkong. Insidan erbjuder en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum som för dig vidare till matplats och den härliga balkongen. Vidare finns ett avskilt sovrum med egen klädkammare och ett helkaklat duschrum. Här är det bara att flytta in! Nuvarande ägare har en garageplats och enligt uppgifter från föreningen är det möjligt för nästa ägare att överta denna till en kostnad om 325 kr/mån. Här bor du i en stabil HSB förening med låg belåningsgrad som löpande utför förbättringar i deras fastigheter. Centralt läge erbjuds med direkt närhet till det mesta centrum har att erbjuda. Goda bussförbindelser finns i nära anslutning till lägenheten samt fina promenadstråk och badplats vid sjön Bönnern. Till lägenheten hör ett vindsförråd samt en matkällare, tillträde enligt överenskommelse. Välkommen hem!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Treklövern i Finspång

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling