Logotyp av Fastighetsbyrån Sunne
Logotyp av Fastighetsbyrån Sunne

Timotejvägen 17E

Centrala Sunne, Sunne kommun

Visa på karta

495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    63,5 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 783 kr/mån

Byggår
1991
Förening
Riksbyggen BRF Sunnehus nr 5
Energiklass
D
Pris/m²
7 795 kr/m²
Balkong
Välkommen till denna 2:a på omtyckta Timotejvägen på andra våningen. Bostaden är genomgående mycket välskött och har ett härligt ljus. Genomtänkt planlösning och rymliga rum. Här är det bara att flytta in och börja trivas. Balkong i österläge för den som uppskattar solens inträde på mornarna. P-plats. Förråd.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Sunnehus nr 5

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling