Logotyp av Fastighetsbyrån Sundbyberg
Logotyp av Fastighetsbyrån Sundbyberg

Ågatan 20

Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun

Visa på karta

4 795 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    59 m²
    Våning
    7 av 8, hiss finns
    Avgift
    3 969 kr/mån
    Driftkostnad
    29 445 kr/år

Förening
BRF Bällsta Strand 3
Energiklass
D
Pris/m²
81 271 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Låt mig presentera denna fantastiskt renoverade lägenhet i en av Sundbybergs allra vackraste omgivningar, precis vid Bällstaån. Härlig gavellägenhet med fönster i tre väderstreck högt upp i huset. Här bor du med ett underbart läge och bra ljusinsläpp. Stor balkong i västläge med utsikt över Bällstaån. Lägenheten kännetecknas av högsta kvalité rakt igenom, öppen planlösning, fräscht kök och badrum med all kvalitativ utrustning. Perfekt läge med tunnelbana bara några minuter ifrån lägenheten. Bussar, tvärbana, pendeltåg, affärer, flertalet parker, förskolor och skolor. Välkomna till Ågatan 20! - Attraktiv adress. - Bra planlösning. - Insynsskyddad lägenhet. - Högt upp i huset. - Genomgående fina ytskikt. - Populär förening. - Närhet till aktiviteter, sjöar och grönområden.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Bällsta Strand 3

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling