Logotyp av Notar
Logotyp av Notar

Köpmansgatan 80F

Centrala Båstad, Båstads kommun

Visa på karta

2 350 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    53 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 998 kr/mån
    Driftkostnad
    5 767 kr/år

Byggår
1996
Förening
BRF Gulmåran
Energiklass
F
Pris/m²
44 340 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna smakfullt renoverade lägenhet om 53 kvm, perfekt belägen mitt i centrala Båstad. Här erbjuds ett bekvämt och stilrent boende med 2 rum och kök, där kök och allrum möts i en öppen och social planlösning – idealisk för både vardag och umgänge. Bostaden har ett nyligen renoverat badrum med moderna materialval och hög standard. Från vardagsrummet nås den härliga balkongen i soligt söderläge, där du kan njuta av lugna stunder från morgon till kväll. Lägenheten passar utmärkt som såväl permanentboende som sommardröm vid havet. För extra flexibilitet finns även möjlighet att hyra övernattningslägenhet. Här bor du med närhet till allt som centrala Båstad har att erbjuda – restauranger, butiker, hamn och strand finns bara ett stenkast bort. Flytta rakt in och börja njuta av ditt nya boende!
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av Notar
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Gulmåran

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling