Logotyp av Fastighetsbyrån Bromölla
Logotyp av Fastighetsbyrån Bromölla

Fjälkingegatan 8A

Bromölla, Bromölla kommun

Visa på karta

435 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    51,5 m²
    Våning
    3 av 3
    Avgift
    3 328 kr/mån
    Driftkostnad
    10 080 kr/år

Byggår
1946
Förening
BRF Iföhus
Energiklass
E
Pris/m²
8 447 kr/m²
Plus
Ljus, fräsch och modernt inredd lägenhet på centralt läge i Bromölla. Här erbjuds bl.a. ett snyggt kök från 2022, kaklat/klinkat badrum och i övrigt en fräsch interiör. Dessutom balkong i kvällssolsläge. Bra läge med nära till allt så som handel och kollektivtrafik men också Ivösjön och dess kringliggande natur. Stabil BRF som följer underhållsplan, de har nyligen bytt fönster, vattenrör och re-linat avloppen. Fiberanslutning finns. Välkomna att boka in er på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Iföhus

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling