Logotyp av Riksbyggen ekonomisk förening
Logotyp av Riksbyggen ekonomisk förening

Unnas väg 4

Bro Trädgårdsstad , Upplands-Bro kommun

Visa på karta

1 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    46 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns
    Avgift
    4 169 kr/mån

Byggår
2024
Förening
Riksbyggen BRF Odlingslunden
Pris/m²
30 326 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
JUST NU 30% RABATT - Kontakta vår mäklare på Mäklarhuset för att boka visning: 08-58171530 Inflyttningsklar välplanerad tvårummare om 46 kvm med balkong. Här får du en unik design av fräscha köksluckor, stilfullt kakel, moderna beslag och slitstarka bänkskivor. Det växer så det knakar i Bro och Brf Odlingslunden är den första grogrunden i den hållbara resa vi kallar Bro Trädgårdsstad. Här växer en ny stadsdel upp i Upplands-Bro. En stadsdel med fokus på livskvalitet natur och välmående. Har du gröna fingrar som kliar finns här en gemensam odling du kan påta i vattna på och skörda från. Samtidigt är Brf Odlingslunden nära pendeltågsstation som tar dig vidare mot nya resmål. När golfsäsongen kommer 2024 har du nära till golfbanorna Bro Bålsta golfklubb och Bro Hof. Varmt välkommen på visning i vår visningslägenhet på Unnas väg 4.
Läs mer om bostaden

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Odlingslunden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling