Logotyp av Fastighetsbyrån Norra Botkyrka
Logotyp av Fastighetsbyrån Norra Botkyrka

Vetevägen 5, 1tr

Botkyrka-hallunda, Botkyrka kommun

Visa på karta

1 500 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    58,5 m²
    Våning
    1 av 7, hiss finns
    Avgift
    5 113 kr/mån
    Driftkostnad
    1 068 kr/år

Byggår
1974
Förening
HSB BRF Hallunda i Norsborg
Energiklass
C
Pris/m²
25 641 kr/m²
Balkong
Hiss
Ring gärna för visning! Välkommen till denna oslipade pärla med fint läge på omtyckta Vetevägen i Hallunda. Bostaden erbjuder en tilltalande planlösning samt ett lägenhetsförråd intill bostaden. Här bor du nära Hallunda centrum, skolor, förskolor, buss och tunnelbana. STAMBYTE PLANNERAT VIA FÖRENINGEN under 2024 - Nyrenoverad badrum - Nya radiatorer i hela bostaden Anmäl ditt intresse så håller vi dig uppdaterad. Fler bilder inom kort! Kontakta ansvarig mäklare Emanuel Turgay vid frågor!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Hallunda i Norsborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling