Logotyp av Hälsinglands Fastighetsmäklare
Logotyp av Hälsinglands Fastighetsmäklare

Hamnvägen 13A

Bjuråker, Hudiksvalls kommun

Visa på karta

250 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    62,5 m²
    Våning
    2 av 2
    Avgift
    4 004 kr/mån
    Driftkostnad
    1 691 kr/år

Byggår
1984
Förening
BRF dellen 1
Energiklass
E
Pris/m²
4 000 kr/m²
Mycket lugnt område med skogen utanför balkongen och strövstigar längs Norra Dellensjön. En liten obelånad bostadsrättsförening med två hus och en trevlig innergård för den som vill sitta ute med sällskap. Här finns lugnet men du har ändå endast en kort promenad till bussen eller mataffären. Husen har bara två våningar men är ändå rustade med hiss och tvättstuga i varje port. Rymlig lägenhet med stora ljusa rum och parkeringsplats intill. Välkommen!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF dellen 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling