Logotyp av Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Logotyp av Mäklarhuset Kalmar/Torsås

Röda gatan 12a

Berga, Kalmar kommun

Visa på karta

745 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    68 m²
    Våning
    1 av 3
    Avgift
    5 430 kr/mån
    Driftkostnad
    5 784 kr/år

Byggår
1968
Energiklass
E
Pris/m²
10 956 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Välkommen till denna trivsamma tvåa på markplan! Med välplanerad planlösning är denna gavel-lägenhet belägen på markplan för bekvämligheten att slippa bära upp matkassarna eller släpa på barnvagn. Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling