Logotyp av Notar Mäklare Järfälla
Logotyp av Notar Mäklare Järfälla

Majorsvägen 9C

Barkarby, Järfälla kommun

Visa på karta

2 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    62 m²
    Avgift
    5 167 kr/mån

Förening
BRF Flottiljen 2
Energiklass
B
Pris/m²
38 629 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
+ Stor 2a om 62kvm + inglasad balkong + Bredband från Bahnhof 1000/1000 Mbit/s inkluderat i avgiften + En av de lägst belånade föreningarna i området med en skuld på 11 654 kr/kvm + Goda möjligheter till p-platser + Föreningen har ladd platser Välkommen till denna rymliga och stilfulla 2:a om 63 kvm med en härlig radhuskänsla! Här möts du av en inbjudande atmosfär, en social planlösning och ett fantastiskt ljusinsläpp. Lägenheten har en egen separat ingång och disponeras med separat kök, stort förråd, sovrum, vardagsrum samt ett fräscht badrum med egen tvättdel. Från vardagsrummet når du en rymlig inglasad balkong med gott om plats för loungemöbler – perfekt för avkoppling året om. Utöver detta finns en solig uteplats som vetter mot den lugna innergården, vilket ger en härlig kombination av både insynsskydd och grönska. Här bor du i en stabil förening med låg avgift och en av Barkarbystadens bästa ekonomier, med endast 11 654 kr i belåning/kvm. Närheten till kommunikationer, butiker och grönområden gör detta till ett perfekt boende för dig som söker både komfort och bekvämlighet. Varmt välkommen på visning – en bostad du inte vill missa!
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av Notar Mäklare Järfälla
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Flottiljen 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling