Borttagen den 13 maj 2026

Hägerstensvägen 195 har troligtvis blivit såld

Hägerstensvägen 195

Aspudden, Stockholms kommun

3 795 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
57 m²
Byggår
1937

Avgift
3 842 kr/mån
Pris/m²
66 579 kr/m²

Kontakta mäklaren

Valencia CanFastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
Valencia Can
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad