1/13

32 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
2 rum
Boarea
63 m²
Avgift
304 kr/mån
Pris/m²
508 kr/m²
Plus
Vecka 38
Ljus och välplanerad 2-rumslägenhet med bastu – i hjärtat av Åre by
Här bor du mitt i byn, med Åresjön som granne och gångavstånd till tågstation, butiker, restauranger och Åre Torg. Liftarna upp till fjället ligger bara några minuter bort, vilket gör detta till ett boende som verkligen fungerar året om – oavsett om du vill åka skidor, vandra, cykla eller bara koppla av.
Ett semesterboende med hög trivselfaktor och närhet till allt – mitt i fjällvärlden.