Logotyp av BoDirekt
Logotyp av BoDirekt

Von Lingens väg 13

Apelgården, Malmö kommun

Visa på karta

825 000 kr

935 000 kr-12 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    59,5 m²
    Våning
    9 av 9, hiss finns
    Avgift
    4 975 kr/mån

Byggår
1967
Förening
HSB BRF Ida i Malmö
Energiklass
F
Pris/m²
13 866 kr/m²
Balkong
Hiss
Välplanerad tvåa på våning 9 med fantastisk utsikt och en stor, underbar balkong. Charmigt äldre skick med kök i klassisk men moderniserad stil med nya fronter och maskiner samt badrum i original. Ljust och trivsamt boende i 70-talshus med hiss. Ett hem med både karaktär, potential och utsikt att njuta av varje dag.
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av BoDirekt

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Ida i Malmö

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling