Logotyp av LF Fastighetsförmedling Aneby
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Aneby

Konserthusgatan 11D

Aneby, Aneby kommun

Visa på karta

375 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    58,9 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 264 kr/mån

Förening
BRF Trädgården i Aneby
Energiklass
E
Pris/m²
6 367 kr/m²
Balkong
Välkommen till Konserthusgatan 11 D! Här bor du i en bra förening med låg månadsavgift samt bekväma avstånd till både centrum, kommunikationer och grönområden. Bostaden om ca 59 kvm är välplanerad och inrymmer två rum och kök. Här möts du av ett ljust vardagsrum med utgång till en solig balkong i söderläge där du kan njuta av en vacker utsikt över den gröna innergården. Köket är funktionellt med bra arbetsytor och plats för matbord. Vidare finns ett rogivande sovrum med plats för dubbelsäng samt gott om förvaringsmöjligheter. Ett hem som passar både dig som söker din första bostad och dig som vill bo bekvämt med närhet till allt! Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Trädgården i Aneby

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling