Logotyp av Peab Bostad AB
Logotyp av Peab Bostad AB

Tubölegatan 1

Anderstorp, Skellefteå kommun

Visa på karta

2 399 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    51 m²
    Våning
    7 av 8, hiss finns
    Avgift
    4 273 kr/mån

Pris/m²
47 039 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Högt belägen 2:a med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum och härligt ljusinsläpp från två väderstreck. Fint helkaklat badrum med både tvättmaskin och torktumlare. Mysigt sovrum med skjutdörrsgarderober och utsikt över innergården och älven. Praktiskt förråd i lägenheten. Härlig balkong om 7 kvm i soligt sydvästläge. Bo nytt och bekvämt i en splitterny lägenhet. Välkommen på visning!
Läs mer om bostaden

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling