Logotyp av Fastighetsbyrån Skellefteå
Logotyp av Fastighetsbyrån Skellefteå

Bladgatan 121

Anderstorp, Skellefteå kommun

Visa på karta

950 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    69,5 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    3 087 kr/mån
    Driftkostnad
    15 646 kr/år

Byggår
1978
Förening
BRF kotten
Energiklass
D
Pris/m²
13 669 kr/m²
Premium
Balkong
Varmt välkommen till Bladgatan 121, en stor tvårummare med dubbla balkonger, samt ett fantastiskt läge i området med utsikt över grönområde. Här har man tagit bort en vägg mellan kök och övre hall vilket gör att man får en fantastiskt ljus känsla samt gott om plats för en större matgrupp i köket. Garageplats ingår, och hela 8100 kr finns kvar på reparationsfonden. Snabbt tillträde möjligt. Välkommen!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF kotten

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling