1/16

2 220 000 kr
2 095 000 kr+6 %
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
2 rum
Boarea
46 m²
Våning
2 av 3, hiss finns
Avgift
3 528 kr/mån
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Här får du det bästa av två världar – ett hem med öppen planlösning där kök och vardagsrum smälter samman till en social yta, och en egen balkong som bjuder in till lugna stunder utomhus. Köket är modernt och fullt utrustat, badrummet har både tvättmaskin och torktumlare och sovrummet har smart förvaring med skjutdörrsgarderob och klädkammare. Perfekt för dig som vill ha ett flexibelt hem med plats för både vardag och fest.