Logotyp av LF Fastighetsförmedling Järvsö
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Järvsö

Kramsta Gästgårdsvägen 5, lgh nr A308

Järvsö, Kramsta, Ljusdals kommun

Visa på karta

1 595 000 kr

1 895 000 kr-16 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2.5 rum
    Boarea
    51 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns
    Avgift
    4 110 kr/mån

Byggår
1929
Förening
BRF Järvsö Lodge
Energiklass
F
Pris/m²
31 275 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
En riktigt fin lägenhet med en stor balkong på ca 15 m² med kvällssol och utsikt mot Järvsöbacken. Lägenheten har 2,5-rum med allrum med kök, matplats och vardagsrumsdel samt ett stort sovrum och en sovalkov med våningssäng. Den har hög finish med fina naturliga material såsom vitlaserade furugolv, granitkeramiskt kakel och klinker och mässingsdetaljer i badrummet. Lägenheten ligger i ett bra läge i huset med skön hotellkänsla genom direkt access till föreningens fina lounge där det finns öppen spis, soffgrupper samt en till stor balkong. En trappa ner ligger restaurangen. Fastigheten har en fin restaurang med hög klass, bastu/relax och sällskapsrum och bibliotek med biljard och öppen spis bland annat. För att se bilder på gemensamhetsutrymmen och mer info om restaurang mm se; jarvsolodge.se
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Järvsö Lodge

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling