Borttagen före visning

Sandhamnsgatan 42A har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Sandhamnsgatan 42A

Gärdet, Stockholms kommun

5 100 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2.5 rum
Boarea
67 m²
Balkong
Ja

Avgift
5 640 kr/mån
Pris/m²
76 119 kr/m²

Kontakta mäklaren

Viktor BjälkenfalkLF Fastighetsförmedling Östermalm
Viktor Bjälkenfalk

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad